Elu metastaatilise rinnavähiga

Öeldakse teil on metastaseerunud (IV staadium) rinnavähk on palju võtta. See tähendab, et teie vähk on levinud teistesse osadesse oma keha. Ei ole ravi, kuid arst on, kuidas aeglustada haiguse kasvu. Sa võid elada palju aastaid.

 vanem kirjanik Miranda Hitti küsitletud rinnavähi üleelanute osana seeria Rinnavähi Teadlikkuse Kuu. Seeria, mida nimetatakse “Me && am; Tüdrukud, “uurib isiklikke lugusid nendest naistest pärast oli diagnoositud rinnavähk; Rinnavähk ellujääja Zunilda Guzman, 39, elab Miami piirkonnas. Guzman märganud muhk rinnale 2008. aasta aprillis ja arvasin, et see võib olla seotud tema rinnaimplantaadid. Ta küsis oma günekoloogi ajakava mammogrammi ja …

Juhtida teie ravi ja elu oma seisukohast, õppida haiguse ja mida oodata.

Kui teil on varajases staadiumis vähk, ravi on lühiajaline ja keskendunud ravi.

IV staadiumi rinnavähk, mingisugune ravi on osa oma elust nüüd. Eesmärgiks on aeglustada haiguse kasvu nii kaua kui võimalik, vähemalt summa kõrvaltoimeid või valu.

Nagu ravimteraapiad parandada, eksperdid loodavad, et see vähivorm ühel päeval tuleb kohelda nagu diabeet või muu käimas, “krooniline” tingimused, kus haigus on suutnud aastaid või isegi aastakümneid.

Võimalused arst soovitab teile sõltub

See otsus on sinust. Arstid pakkuda valikuid, mis põhinevad teie ainulaadne olukord. Uuri nii palju kui saate oma valikuid, ja veenduge, et te teate, milline kõrvaltoimetest, enne kui teha otsuseid.

Need tavalisem ravi kasutatakse sageli üksi või kombinatsioonis

Hormoonravi. Kui teie vähk toidab östrogeeni või progesterooni, hormoonravi ravimid võivad aidata kahandada kasvajaid. Nad nälga vähirakke, lõigates ära pakkumise hormoone, mida nad vajavad, et kasvada.

Anti HER2 suunatud ravi. Mõned rinnavähirakkude on liiga palju valku HER2. See muudab need tõenäoliselt kasvab ja levikut. Ravimid, mis on suunatud sellele valk võib aidata aeglustada kasvu HER2-positiivse rinnavähi raviks.