Borrelioosi teadus ülevaade

Taust ja eesmärgid

Pidev Research

theernment on pikaajalist pühendumist uurimistööd Puukborrelioos või puukborrelioosi, alustades rohkem kui 20 aastat tagasi, kui haiguse põhjus ei ole veel teada. Aastal 1981, theernment rahastatud teadusuuringute jõupingutuste tulemusena kindlaks Borrelia burgdorferi, spiraalikujulisest bakter või spiroheedi, sest haigustekitajat puukborrelioosi (Science 216: 1317, 1982). Alates sellest ajast, põhi- ja kliiniliste uuringute jõupingutusi on laiendatud ulatus lahendada mitmeid erinevaid aspekte selles nakkushaigus.

Suuremad eesmärgid theernment Borrelioosi Research Program on arendada parem vahend diagnoosimiseks, ravimiseks ja ennetamiseks seda haigust. Et saavutada neid eesmärke on theernment puukborrelioosi teadusuuringute portfelli kuulub paljude tegevuste eesmärk on suurendada meie arusaamist sellest haigusest. Nende hulka kuuluvad süstemaatilist uurimist

Praegune theernment puukborrelioosi teadusuuringute portfelli on ulatuslik ja mitmekesine. See hõlmab põhi- ja kliiniliste uuringute poolt läbi viidud tellitud ja koduseinte uurijad, sh ettevõttesisene teadlased theernment Rocky Mountain Laboratories Hamilton, Montana, kui ka theernment laborid Bethesda, Maryland. Pidev tegevust theernment koduseinte teadlased võib leida osakonna ettevõttesisene teadus-.

Konkreetsed theernment toetatud tegevuste puukborrelioosi sisaldab tellitud uuringud