Asaglünafareliini (nina kaudu) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada, et imendub nina ja võimalus soovimatuid tagajärgi. Ärge muutke annust ega lõpetage selle ravimi kasutamist ilma arstiga kõigepealt.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Seda ravimit kasutatakse ainult nina. Ei saa aru oma silmad. Kui see ei satuks silma, loputage silmi veega kohe ja võtke ühendust oma arstiga.

Et kasutada Asaglünafareliini spray

Kui te kasutate ka aktuaalne ninakinnisuse ei kasuta seda samal ajal te kasutate seda ravimit. Oodake vähemalt 2 tundi pärast kasutades Asaglünafareliini spray enne kasutamist ninakinnisuse.

Oluline on vältida aevastamine pritsimise ja koheselt pärast kasutamist meditsiinis. Kui sa aevastama võib ravim ei imendu hästi.

ladustamine

Paljud poisid ja tüdrukud, kes on keskne enneaegne puberteet ei tunne haige või ei saa aru, kui oluline on võtta ravimit regulaarselt. On väga oluline, et ravimit kasutatakse nii kui ja, et õige summa kasutatakse õigel ajal. See toimib kõige paremini siis, kui on konstantne kogus veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, Asaglünafareliini tuleb regulaarselt määrata.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast seda, kui peaminister pudel, jäävad alles vaid 60 annust või pihustid. Jälgi arvu pihustid te kasutate. Viska pudeli ära pärast kasutamist 60 annust (30 päeva), isegi kui mõned vedelik jääb pudelisse.