Ärritatud soole sündroom (IBS) sümptomid, põhjused ja ravi, ja More

IBS mõjutab 25 kuni 45 miljonit paljud inimesed maailmas. Enamik neist on naised. Inimesed on kõige tõenäolisem, et saada seisund nende hilises teismeeas varajase 40s.

Enesetäiendamise oli mõtetes ‘s video vaatajate sel aastal, kes tahtis teavet kehakaalu, alandades nende kolesteroolitaset, ning kasutavad oma viis awesome abs; Need teemad on ühed kõige rohkem vaadatud videoid 2008. aastaks Harjutused Parem Se; Joo teed kaalu Los; IBS Trigger Food; Tõde Tätoveering; Kolesterool-lõhkemiseni exercis; Küsi dr Ruth: Kas porno kahjustada seos? …

See ei ole eluohtlik, ja see ei tee teid tõenäolisem, et saada teiste käärsoole tingimustel, näiteks haavandiline koliit, Crohni tõbi, või käärsoolevähk. Aga IBS võib olla pikaajaline probleem, mis muudab kuidas sa elad oma elu. Inimesed IBS võib igatsen tööle või kooli sagedamini ning nad võivad tunda vähem võimalusi osaleda igapäevases tegevuses. Mõned inimesed võivad vajada muuta nende töö seadistus: nihutades töötab kodus, muutes tundi või isegi ei tööta üldse.

Inimesed IBS sümptomid, mis võivad sisaldada

Stress võib muuta sümptoome.

Mõned inimesed on ka kuseteede sümptomite või seksuaalse probleeme.

Seal on nelja tüüpi seisukorras. Hetkel IBS kõhukinnisus (IBS-C) ja IBS kõhulahtisusega (IBS-D). Mõned inimesed on vahelduva muster kõhukinnisus ja kõhulahtisus. Seda nimetatakse mixed IBS (IBS-M). Teised inimesed ei sobi nende kategooriate kergesti, nimetatakse unsubtyped IBS, või IBS-U.