Ärritatud soole sündroom (IBS) Ravimid

Medicine võib kasutada koos elustiili muutused hallata sümptomeid ärritatud soole sündroom (IBS). See võib ette näha, et ravida mõõduka kuni tugeva valu, kõhulahtisus või kõhukinnisus, et ei reageeri kodusel ravil.

Kõhulahtisuse vastased, sealhulgas atropiini ja difenoksülaat (nagu Lomotil) ja loperamiid (nagu Imodium); Sapphappe sideained, sealhulgas kolestüramiin (nagu Prevalite); Rifaksimiin (Xifaxan), mille puhul on näidatud, et aidata inimestel, kellel on kõhulahtisus ja puhitus nende halvim sümptomeid. Ühes uuringus inimesi, kes oli vähem sümptomid pärast 2-nädalast võttes rifaksimiini jätkati on väiksemad sümptomid 10 nädalat pärast ravimi võtmise lõpetamisel. Aga rifaksimiiniga on väga kallis, ja rohkem uuringuid vaja teha. On veel palju küsimusi selle ravi, sealhulgas, kes saavad kõige rohkem kasu, kui kaua mõju kestab, ja kas korduv töötab siis, kui sümptomid tagasi tulla. ; Alosetron (Lotronex), mida kasutatakse mõned naised, kellel on raske kõhulahtisus. See ravim on näidatud, et aidata kaasa isheemilise soolehaigus. Konkreetsed suunised kasutamise alosetron nõuavad arstid, kes kirjutavad selle alla tunnistusele ja patsientide allkirjastada nõusoleku vormi.

Sest keegi ärritatud soole sündroom kõhulahtisuse või IBS, ootamatu tung minna vannituppa võib olla ebamugav ja piinlik, et see on piisav, et muuta inimene vältima teatud toitude ja olukordade Hea uudis on see, et seal on sageli dieedi muutus inimeste IBS saab teha, et leevendada raev jookseb. Ja sa ei pea täielikult loobuma toidud; “Mõõdukus on oluline,” ütleb Leslie Bonci, MPH, RD, autor Dieettooted Association (ADA) juhend parandavad seedimist. See on tähtis…

Enamikul juhtudel valikut meditsiin põhineb oma kõige häirivaks sümptomiks. Näiteks kui kõhulahtisus on kõige tüütu sümptom, kasutades kõhulahtisuse vastased või antikolinergikumid võib olla kasulik.

Vähesed ravimid on osutunud järjekindlalt abivalmis, ja kõik ravimid kõrvaltoimeid. Nii Ravimit tuleb kasutada spetsiifilisi sümptomeid, mis häirivad teie igapäevast tegevust.

Kui ka teine ​​haigus, nagu depressioon, mis käivitab sümptomeid ärritatud soole sündroom, ravim, mis haigus võib olla vajalik.

Ravimeid, mida võib kasutada raviks raske kõhulahtisus et ei parane kodu ravile hõlmavad

On palju ravimeid raske kõhukinnisus, et ei parane kodusel ravil. Enamik neist ravimitest on võimalik osta ilma retseptita on okei võtta kord samal ajal. Kontrollige koos oma arstiga, enne kui kasutate mõnda nendest ravimitest iga päev kõhukinnisus. Ravimid kõhukinnisus hulka

Osmootne lahtistid (nagu Magnesia piim ja mitteresorbeeruva suhkrud nagu laktoos); Polüetüleenglükool (nagu MiraLax); Laksatiive (nagu Senokot); Linaclotide (Linzess); Lubiprostoon (Amitiza).