Armastus, intiimsus ja Rinnavähi

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Rinnavähk võib tuua probleeme armastust, seksi ja lähedust. Loe vastuseid korduvatele küsimustele naistele rinnavähi.

See diagnoos võib muuta või rikub abielu. Leiad, et teil on parem abielu pärast rinnavähi või teil ei ole abielu. Õnneks on enamik naised leiavad diagnoosi paneb abielu tugevamaks.

Teie võitluses rinnavähiga tõesti on lahing meditsiini kaevikus. Lase oma abikaasa või poiss ronida kaevikus koos sinuga. Las ta aitab kuidagi ta tahab. Mõned mehed tulevad iga arsti nimetamist ja märkmeid. Mõned on käed täis lihtsalt aidata koos Sisseoste.

Asi on, anna oma abikaasa luba olla kaasatud, kui ta tahab. Ja mõista, et mitte iga inimene ei roniks kraavi teiega.

Kui sa ei ole tugev seos enne oma diagnoosi, võite näo töötlemata aega. Aga kui sa oled nii valmis töötama, võite leida viise, kuidas saada tagasi armastan sind jagatud aastat tagasi. Kriis on viis joonistus paar lähemale.

Sugu kindlasti ei ole ülaosas naise vaimu pärast tema diagnoosi ja ravi ei aita! Sa oled haige, sa kardad, ja mõned ravi põhjustada tupe kuivus. See on levinud rinnavähi teadetetahvlid näha postitad, mis ütleb, “Sex? Mis see on?”

Räägi oma poiss selle peale. Ta peab mõistma, kuidas te tunnete, ja et sa ei tunne seda halb igavesti. Mine aeglane, omas tempos.

Pea meeles, et kõige keemiaravi paneb naisi enneaegne menopaus, siis võib tekkida kuumahood koos tupe kuivus. Rääkige oma arstiga, mida saate teha, et vähendada menopausi sümptomeid. Ja kui sa ei taha, et proovida seksi, ärge kartke kasutada tupe määrdeaine.

Mõned positsioonid võivad haiget, nagu külili kus oli oma mastektoomia. Teatud tegevused, mis kord saatis sulle rõõmu ei pruugi enam. Teie partner vajab teid olema tema juhend. Kui teil on tunne, seksivad, siis teadke. Ole valmis eksperimenteerima. Sinu keha ei ole täpselt sama. Miks peaks järgima sama sugu rutiini?

Pea meeles, et kui te ei tunne terve, saad tagasi oma suguiha. Kuigi sa oled halb enesetunne, ei puuduta ennast midagi peale tunne paremaks.