Alaseljavalu-Surgery

Kui sul on palju valu, võite küsida, kui teil on vaja operatsiooni määrata, mis on valesti, nii et saate ennast paremini.

Enamik tagasi operatsiooni tehakse raviks närvi valu Herniated plaate.

Operatsioon võib olla üks võimalus, kui plaat probleem põhjustab valu jalas, mis takistab teil tegemast igapäevaseid ülesandeid. Teil võib olla valu, tuimus või surin läbi oma tuhara ja alla tagasi oma jala (ishias) või ees oma reide.

Muud probleemid, mis võivad vajada operatsiooni hulka

Võttes operatsioon Herniated ketas või teise taga probleem on suur otsus. Rääkige oma arstiga sellest.

On mitut tüüpi seljaoperatsiooni. Mõned, nagu discectomy, võib aidata inimestel, kellel on raske sümptomeid. Teised ei ole osutunud töökindlaks.

Kui sul on vaja operatsiooni, teie ja teie arst otsustab, millist tüüpi on teie jaoks parim. Tüüpi operatsiooni hulka

Põhjalik rehabilitatsiooniprogramm on väga oluline peale kõige seljaoperatsiooni. Nagu te taastada paindlikkust, remontima selg ja kõhulihased ning suurendada oma vastupidavust aktiivsuse, siis suurendada oma võimalusi ravi edukuse.

Kui te ei suuda või ei taha pühenduda füsioteraapia pärast operatsiooni, siis ei pruugi olla hea kandidaat operatsiooni.

Kui teie ja teie arst kaalub operatsiooni saada nii palju teavet kui võimalik umbes võimalikke tulemusi ning hinnata, kas siis oleks valmis tegema füsioteraapia pärast operatsiooni. Samuti on hea mõte, et saada teist arvamust enne kui otsustab, et on operatsiooni.

Tagasi kirurgiline ravi ei ole alati edukas. Sõltuvalt, siis võib ikka olla seljavalu pärast operatsiooni.

Enamik Herniated kettad paraneda-ja valu leevendab-pärast mõne nädala või kuu jooksul ravi; Umbes pooled inimesed Herniated kettad parem ühe kuu jooksul, ilma operatsiooni; 6 kuu möödudes enamik inimesi Herniated kettad on taastunud. Ainult umbes 10 100-lõpuks võttes operatsiooni. 1

Seljaaju tekkinud luumurd vigastus; Nakkus selg; Probleem, mis põhjustab selg ebastabiilne; Kasvaja selg; Seljaaju stenoos; Kadumine või nõrkus selg või jalad, mis süveneb aja jooksul; Kontrolli kaotus oma soole või põie.

discectomy; Perkutaanne discectomy; Laminectomy seljaaju stenoosi; Kyphoplasty ja vertebroplastika; Operatsiooni kasvajate ja nakkuse; Seljaaju fusion.