Alaseljavalu-Ravimid

Meditsiin võib vähendada alaseljavalu ja vähendada lihaskrampe mõned inimesed. Aga ravimist ei tõhus ravi alaseljavalu. Tuleb kasutada koos teiste ravimitega, nagu kõndimine ja kasutades soojuse või jää.

On mitmeid ravimeid, võib arst soovitada, sõltuvalt sellest, kui kaua teil on olnud valu, mida teised sümptomid sul on, ja oma haiguslugu. Olema ohutud ravimid. Lugege ja järgige kõiki juhiseid etiketil.

Ravimeid soovita on enim

Muud ravimid mõnikord kasutatakse alaseljavalu on

Ravimid, mis töötavad mõned inimesed ei tööta teised. Lase oma arsti, kui ravimit võtate ei tööta teie jaoks. Sul võib olla võimalik, et mõnda muud ravimit oma seljavalu.

Acetaminophen Acetaminophen (Tylenol) ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid mittesteroidsed põletikuvastased ravimid nagu ibuprofeen ja naprokseen. Sa võid osta neid ravimeid ilma retseptita. Mõned neist ka tulla tugevam annustes. Neile, peate retsepti; Müorelaksandid Müorelaksandid. Need ravimid võivad aidata, kui saad halb lihaskrambid koos alaseljavalu. Kõrvaltoimed, nagu unisus, on ühised; Opiaatide valuvaigisteid opiaatide valuvaigisteid. Need on väga tugevad ravimid, mida mõnikord püüdis leevendada äkilist tugevat seljavalu, mis ei ole teised ravimid. Nad võetakse tavaliselt ainult 1-2 nädalat; Antidepressandid. Mõned nendest ravimitest, nagu amitriptüliin ja duloksetiini, mitte ainult depressiooni raviks, aga ka võib aidata kroonilise valu.

Anesteesia või steroid süsti Anesthetic või steroid süsti. Need on ette nähtud kroonilise alaseljavalu, kuid nad ei ole uuritud piisavalt teada, kas nad töötavad hästi seljavalu. Nad võivad anda lühiajalist kergendust jalavalu seotud probleeme seljaga; Antikonvulsante Antikonvulsante. Need on mõnikord kasutatakse alaseljavalu, kuigi seal ei ole kindlaid tõendeid, et need aitavad; Botox süsti Botox süsti. See on lastud seljalihaseid. See ei ole ka testitud kroonilise alaseljavalu.