Alaealiste maakula degeneratsiooni: Stargardti ja parim Disease

Alaealiste makuladegeneratsiooniga mõiste mitu pärilikud silmahaigused – sealhulgas Stargardti tõbi, parim haigus, ja alaealiste retinoskiis -, mis mõjutavad laste ja noorte täiskasvanute hulgas. Need haruldased haigused põhjustavad tsentraalse nägemise kaotus, mis võib alata lapseeas või täiskasvanuks saamiseni.

Tänane õpetajate täiel määral kasutada arvuteid, interaktiivsed tahvlid, digitaalsete seadmete ja isegi 3D tehnoloogiat, et parandada õpikeskkonna. Nelikümmend protsenti õpetajad kasutavad arvutit õppetööks ning vähemalt üks arvuti on 97% kõigist klassiruumides. See lisab kuni palju ekraani aega lastele, kes ka telekat või mängida arvuti kodus. Aga see on kahjulik lapse nägemine; Vanemad on mures. Ligi kolmandik ütlevad, et nad mures, et arvutid ja pihuarvutite elektroonika …

Geneetiline nõustamine aitab peresid mõista neid silmahaiguste ja praakima riske läbimise neid ka oma lastele. Nõustamine aitab peresid mõista, kuidas oma kallimale nägemus on mõjutanud.

Need haigused kahjustada kollatähni, mis on koe kesklinnas võrkkestal silma tagaosas. Kollastähn annab meie terav, tsentraalse nägemise et saaksime teha asju lugeda ja sõita. Samuti võimaldab see meil näha värvi ja aitab meil tunda nägusid. (Ealine degeneratsioon on juhtiv nägemise kaotuse põhjus vanematel täiskasvanutel.)

Allpool on ülevaade mõned neist pärilik silmahaigus, mis viivad alaealiste kollatähni degeneratsiooni.

Stargardti haigus on kõige levinum alaealiste kollatähni degeneratsiooni. See on oma nime saanud Saksa silmaarst Karl Stargardti, kes avastas selle 1901. Stargardti haigus mõjutab umbes 10000 last USA Kuigi haigus algab enne vanus 20, inimene ei pruugi märgata nägemise kaotus kuni vanuseni 30-40.

Märgid Stargardti haigus. Haigust diagnoositakse kollane-valge laik, mis ilmuvad ja ümber kollatähni. Kui laik kogu silma tagaosas, siis nimetatakse seda fundus flavimaulatus. Need hoiused on ebanormaalne kogunemisest rasvainet tekivad normaalse raku aktiivsust.

Stargardti haigussümptomite. Sümptomiteks on raskusi lugemise ja hallid või mustad täpid Kesk nägemine. Nägemise kaotus toimub järk-järgult ja alles mõjutab nii silma. Kui visioon ulatub 20/40, haigus progresseerub kiiremini, jõudes lõpuks 20/200, mis on seaduslik pimedus. Mõned inimesed kaotavad nägemine 10/200 väga kiiresti üle paari kuu. Enamik inimesi on nägemise kaotus alates 20/100 20/400 vanus 30-40.